Akcesoria dla kota, które warto mieć

Jakie akcesoria są dla kota odpowiednie i jakie należy zakupić. Kot jest jednym z naszych  milusińskich, który potrzebuje nie tylko odpowiedniego jedzenia, ale miski na pokarmi wodę, również wygodnego miejsca do odpoczynku jakim jest legowisko, miejsca do załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych, czyli kuweta, transportery, obroże, szelki, a także zabawek typu drapak i rzeczy do pielęgnacji. Po krótce omówimy kila z rzeczy potrzebnych naszemu milusińskiemu. Na początku zacznijmy od kuwet dla kotów, dzielimy je na zamknięte i otwarte. Przykładem może być kuweta   Ferplast  Kuweta dla kota Prima, producenta Ferplast. Produkt ten można nabyć  już za jedyne czterdzieści złotych i trzydzieści jeden groszy.

Kuweta ta posiada rozmiary - szerokość trzydzieści dziewięć centymetrów, wysokość  trzydzieści osiem centymetrów  i długość pięćdziesiąt dwa  centymetry. Zaliczana jest  do kuwet zakrytych. Można ją  znaleźć wszelakiej kolorystyce.  Produkt ten jest wykonany z bardzo wysokiej jakości materiału, kuweta jest szybka i łatwa w montażu. Na kuwetę składa  się dno, pokrywa, klapka uchwyt transportowy, a także flirt zapachów. Korzyścią wynikającą z użytkowania takiej kuwety to przede wszystkim to , że żwirek nie  będzie się z niej wysypywał. Posiada ona możliwość przerobienia drzwi na wahadłowe, twój kot nauczy się samodzielności.

Nasz kot będzie czuł się w niej wygodnie. Ponadto filtry z aktywnym węglem zapobiegają  wydostawaniu się nie przyjemnym zapachom z toalety. Gdy będziemy wymieniać filtry regularnie to unikniemy nie przyjemnego zapachu w domu. Jest to jedna z lepszych kuwet dla kotów. Kolejny artykuł bardzo ważny naszego pieściocha to miska na karmę, a raczej jak mówi nazwa automat do karmy  TRIXIE cena jego waha się od dziewięćdziesięciu dwóch złotych, cena ta dotyczy dwóch pojemników na kocią karmę. Przeznaczony jest nie tylko dla kotów, ale również dla małych psów.

Pozwala zapewnić naszemu zwierzakowi punktualne karmienie o wyznaczonej godzinie. Zalety wynikające z posiadania takiego automaty to przede wszystkim to, że posiada dwa oddzielne pojemniki, pod miską znajduje się zestaw chłodzący, który ma za zadanie utrzymywać świeżość karmy, ma dwa oddzielne  stopery, które zapewniają możliwość otwierania się pokrywy w określonym czasie. Miski te nadają się również do karmy z saszetek i puszek. Jest bardzo łatwy do czyszczenia. W zestawie znajdziemy baterie, które działają średnio około jednego roku. Kolejnym produktem przeznaczonym  dla kotów  zapewniającym mu nie tylko zabawę ale również dbanie o pazurki jest drapak. Jeden  z wielu to  TRIXIE drapak 4341 dla kota.

Cena tego artykułu  to  kwota prawie stu złotych. Drapak, ten wykonany jest  z najwyższej jakości materiału, ma miękkie obszycie, solidna i trwała konstrukcja.  Posiadanie takiego drapaka zdecydowanie uchroni twoje dywany czy meble  przed kocimi pazurkami. Drapak sizalowy będzie idealny dla kota w każdym wieku. Posiada dużą powierzchnię przeznaczoną do tępienia pazurków oraz ciekawy kształt idealny do zabaw, co będzie zachęcało czworonoga do korzystania z niego. Zachęca  naszego kota do ćwiczeń oraz rozciągania swojego ciała. Wygięta ścianka i słupek, które są obszyte sizalem umożliwiają wykorzystać całą powierzchnię do zaspokojenia naturalnego odruchu drapania.